Пляжна гімнастика

Можна лежати й ніжитися на сонечку без яких-небудь рухів, а можна й зайнятися своїм тілом – робити пляжну гімнастику. Але які ж вправи можна робити на пляжі, щоб не привертати до себе загальну увагу? Почнемо із вправи для рук.

Ляжте на спину, руки розкинуті убік, долоні повернені вниз. М’язи розслаблені. Стисніть пальці в кулак й поверніть долоні нагору, одночасно напружте м’язи й зробіть вдих. Після чого долоні поверніть униз, м’язи можете розслабити й зробити видих. Зробіть 15 повторів, потім руки випрямите уздовж тіла, розслабте м’язи й відпочиньте якийсь час.

Наступна вправа для зміцнення м’язів грудей й рук. Напружуйтеся й розслаблюйтеся. Залишаючись на спині, руки зігнуті в ліктях і лежать під головою. У такому положенні натисніть сильно кілька раз на пісок, при цьому зробивши вдих, потім розслабте всі м’язи й зробіть видих. Зробіть два повтори.  

Ця вправа для живота й ніг. Залишаючись також на спині, зігніть повільно коліна, причому ступні повинні обпиратися об землю, зробіть вдих. Після чого ноги злегка підніміть і опустіть, випрямляючи їх на землю, зробіть видих. Потім глибоко вдихніть і повільно видихніть, при цьому м’язи ніг напружені, коліна випрямлені, носки сильно потягнуті. Таку вправу повторіть 10-15 раз.  Пляжна гімнастика

А тепер зробіть вправу для м’язів спини. Ляжте на живіт, зігніть руки в ліктях, долоні лежать одна на інший, а на долонях лежить підборіддя. Підніміть плечі, причому голова повинна залишатися в тому ж положенні, напружте сильно м’язи стегон, ніг і спини. Вигніть своє тіло у вигляді дуги, зробіть вдих. Після чого розслабте м’язи й з видихом поверніться у вихідне положення. Зробіть 10 повторів.  

Зміцнюємо животик. Сядьте, ноги витягнуті вперед. Зробіть нахил уперед плечима, не опираючись руками. Якщо Вам цю вправу не вдається виконати, виходить, у Вас ослаблені м’язи живота.

Підніміть руки нагору й зробіть кілька нахилів уперед, пальці повинні стосуватися ступнів. Після чого постарайтеся сісти «по-турецьки», зігнувши ноги в колінах. Опираючись на зовнішню сторону ступні, без допомоги рук, устаньте, нахиливши злегка тулуб уперед. Ця вправа прекрасно тренує м’язи ніг і живота.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*