Чому дитина кривляється?

Дитяче кривляння — достатньо неприємне явище, особливо, якщо спостерігати його доводиться день у день. Можна перепробувати масу способів боротьби з ним, але не добитися результату. Спробуємо почати з пошуку причин.

Отже, однією із причин кривляння може бути спроба залучити до себе увагу навколишніх. Такий спосіб заповнення дефіциту любові й розуміння може бути викликаний відчуттям свого ущемлення, ревнощами.

У цій ситуації відновлення емоційного благополуччя дитини — єдиний діючий засіб боротьби з «некрасивою» поведінкою. Ревнощі й занепокоєння, навіть будучи безпідставними, однаково залишаються реальними переживаннями маляти. А виходить, з негативними емоціями потрібно боротися. Тут немає місця загальним рекомендаціям, тому що батьки повинні діяти, виходячи з реальної обстановки й знання власної дитини.

Головне — уважне ставлення, інтерес і участь у справах дитини, демонстрація любові. Якщо маля не позбавлене задоволення спілкування з найближчими людьми, їх турботи й розуміння, у неї навряд чи виникне бажання заподіювати рідним біль, оголошуючи війну загальноприйнятим нормам поведінки.Чому дитина кривляється?

Але можливо, дитиною рухає не егоїстичний намір стати центром загальної уваги, а  бажання підняти вам настрій, розвеселити, розфарбувати сірий побут кольорами веселощів й радості? А може, у вашого нащадка вроджені акторські здібності?
У кожному разі необхідно постаратися направити кипучу енергію маленького блазня в потрібне русло. Для початку поясніть дитині, що його жарти й веселощі гарні, але тільки для них потрібно вибирати правильний час і місце, інакше в очах навколишніх він ризикує стати посміховищем.

Наприклад, замість безперервних «виступів» перед тими гостями, що зібралися, можна підготувати програму, у якій дитина зможе продемонструвати пантоміми, фокуси або пародії. Важливо, що для вистави виділяються чіткі тимчасові рамки, а сам виступ не повинний залишитися без численних позитивних коментарів.

Ще краще надати вашому артистові можливість постійно вдосконалювати свою схильність до ексцентрики й пародії, наприклад, на сцені дитячого драмгуртка або театральної студії.

Хочете двитися відео уроки: video-lessons.net. На сайті існує безліч цікавих та корисних відео уроків

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*